Tirana zyrtarisht në festa/ Ndizen dritat në sheshin Skënderbej

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ndezur dritat e bredhit të festave në sheshin Skënderbej, duke bërë që kryeqyteti të hyjë  zyrtarisht në periudhë festash.

Në aktivitetin e mbajtur në sheshin Skënderbej, ishte  pjesëmarrës edhe kryeministri Edi Rama, dhe shumë fëmijë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Protestat në Irak kundër qeverisë, policia vret 5 protestues

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.