Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tirana zyrtarisht në festa/ Ndizen dritat në sheshin Skënderbej

Tirana zyrtarisht në festa/ Ndizen dritat në sheshin Skënderbej
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ndezur dritat e bredhit të festave në sheshin Skënderbej, duke bërë që kryeqyteti të hyjë  zyrtarisht në periudhë festash.

Në aktivitetin e mbajtur në sheshin Skënderbej, ishte  pjesëmarrës edhe kryeministri Edi Rama, dhe shumë fëmijë./ I.M-Dritare.net