The Weeknd shpërthen në lot për Selena Gomez

Gjatë festivalit “Coachella”, pjesëmarrës ishte edhe këngëtari  The Weeknd, i cili u emocionua dhe përlot teksa këndonte këngën “Call out my name”. Teksti i kësaj këngës është supozuar t’i jetë dedikuar Selenës.

“Isha gati të hiqja një pjesë timen për të të shpëtuar jetën.” është njëra nga frazat e tekstit të këngës, që na lë të mendojmë se bëhet fjalë për operacionin e Selenës

LEXO DHE :  Tërmeti/ Arkitekti tregon gabimin fatal që kanë bërë qytetarët me ndërtesat

 

Gomez nuk ishte e pranishme në audiencë, ndërkohë që ish- i i saj Justin Bieber u fotografua në ambientet e jashtme të festivalit./K.Ç/Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.