Të shtëna në një spital në Çeki, 6 të vrarë

Gjashtë persona janë vrarë në një spital në Republikën Çeke, pas të shtënave më armë zjarri, informon dritare.net.

Sulmi ndodhi në qytetin e Ostrava rreth orës 07:19 të mëngjesit. Policia është mobilizuar menjëherë duke shtuar forcat e sigurisë në qytet si dhe për t’ju përgjigjur autorëve. Ende nuk është dihet se kush e kreu sulmin, pasi autori/ët janë larguar menjëherë pas ngjarjes./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Si puna e tepërt më shkatërroi trurin dhe trupin!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.