Të hënën konferenca e donatorëve/ Rama takon kryeministrin e Gjeorgjisë

Kryeministri i vendit, Edi Rama  ka takuar sot kryeministrin e Gjeorgjisë, Giorgi Gakharia.

Rama ka postuar në Instastory foto nga takimi me Gakharian.

Ju kujtojmë se sot, kreu i qeverisë takoi kryeministrin e Kuvajtit dhe të Kanadasë.

LEXO DHE :  Nuk do ta besoni çfarë ndodh në një minutë internet në botë

Rama po shfrytëzon Konferencën e Sigurisë në Mynih për të siguruar sa më shumë mbështetje për Konferencën e Donatorëve më 17 shkurt në Bruksel./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.