Të gjithë në plazh, moti sot do të jetë perfekt

Për të gjithë ata që e kanë pushim sot, duhet të shfrytëzojnë ditën për të nisur plazhin, pasi kohë në bregdet do të jetë e mrekullueshme dhe temperaturat do të arrijnë deri në 31 gradë celcius.

Ditën e sotme në të gjithë vendin do të ketë kohë të bukur me diell dhe nuk priten reshje shiu, ndërkohë temperaturat në vendet e ulëta do të shkojnë nga 17 në 32 gradë celcius, në vendet malore 12-28 gradë celcius dhe në bregdet nga 18 në 32 gradë celcius.

LEXO DHE :  Arrat e njoma shqiptare, ushqimi i mrekullueshëm i jetëgjatësisë

Era do të fryjë e lehtë, por deri mesatare në bregdet dhe në terrenet malore.

Gjithashtu edhe dita e nesërme do të jete perfekte për plazh, pasi temperaturat në të gjithë vendin do të rriten dhe në bregdet do të shkojnë deri në 36 gradë celsius./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.