Takimi me aleatët, Basha: Biseduam për hapat e mëtejshëm të aksionit opozitar

Pas takimit me aletatët e Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur për mediat, ku tha se kanë biseduar për hapat e mëtejshëm të aksionit opozitar dhe për platformën ekonomike.

Lideri demokrat u shpreh se një nga mëkatet më të mëdha të kësaj bande që na qeveris është se duke tërhequr opozitën në betejën parimore për liri ja ka dalë t’i vërsulet Shqipërisë, buxhetit, pasurive, ta vjedhë dhe ta grabisë vendin.

LEXO DHE :  Vrau familjen, policia konfirmon se trajtohej me psikolog

Me opozitën e bashkuar biseduam për hapat e mëtejshëm të aksionit opozitar, në raport me qytetarët, faktorin ndërkombëtar dhe zgjidhjet që i presin shqiptarët. Një nga mëkatet më të mëdha të kësaj bande që na qeveris është se duke tërhequr opozitën në betejën parimore për liri ja ka dalë t’i vërsulet Shqipërisë, buxhetit, pasurive, ta vjedhë dhe ta grabisë vendin. Kemi diskutuar për platformën ekonomike”, deklaroi Basha./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.