Superkupa/ 90 minutat mbyllen barazim, shtyhet ndeshja

Partizani dhe Kukësi janë duke luajtur finale në “Elbasan Arena” në një përballje të fortë që duket se nuk ka mbarim.

Të dy pjesët kanë përfunduar 2-2 ndërsa tanimë ka nisur pjesa shtesë prej 30 minutash.

FORMACIONET

PARTIZANI: Hoxha, Bitri, Boldor, Belica, Kordeiro, Mala, Telushi, Broja, Trashi, Asani, Solomon.
Trajner: Franko Lerda.

LEXO DHE :  A është kërcënuar kryeministri Rama? Ja si i përgjigjet ai gazetarëve!

KUKËSI: Avdyli, Teqja, Musta, Maliqi, Kotobelli, Musolli, Rroca, Limaj, Ethemi, Gavazaj, Shkurtaj.
Trajner: Shpëtim Duro.

Gjyqtarë: 
Eldorian Hamiti, Ilir Tartari, Nertil Bregasi, Laver Alla(linje), Kreshnik Cjapi(linje), Ridiger Çokaj(i katërt)./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.