Tërmeti/ Super-operacioni në Tiranë, 40 zyrtarë e ndërtues të arrestuar

40 persona janë arrestuar ditën e sotme, gjatë një mega-operacioni i cili po vijon ende në këto moment.

Zyrtarë dhe ish-zyrtarë., janë arrestuar deri më tani, dhe gjithçka lidhet me tërmetin e 26 nëntorit.

LEXO DHE :  Turqi/ 24 orë nën rrënoja, vogëlushja 2-vjeçare nxirret e gjallë

Midis të arrestuarve është edhe Bardh Plaku, ish-kreu i Komunës së Farkës, Luan Beka, ish-shefi i Urbanistikës në Vorë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.