Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tërmeti/ Super-operacioni në Tiranë, 40 zyrtarë e ndërtues të arrestuar

Tërmeti/ Super-operacioni në Tiranë, 40 zyrtarë e

40 persona janë arrestuar ditën e sotme, gjatë një mega-operacioni i cili po vijon ende në këto moment.

Zyrtarë dhe ish-zyrtarë., janë arrestuar deri më tani, dhe gjithçka lidhet me tërmetin e 26 nëntorit.

Midis të arrestuarve është edhe Bardh Plaku, ish-kreu i Komunës së Farkës, Luan Beka, ish-shefi i Urbanistikës në Vorë./ I.M-Dritare.net