Na ndiqni edhe në

Sport

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë nuk u pëlqeu tifozëve të Juventusit?

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rogriguez, po shijojnë pushimet e tyre verore në Portofino të Italisë, një vend shumë i bukur dhe magjepsës.

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë

Ata dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe kanë ndarë shumë momente nga pushimet e tyre me jahtin luksoz.

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë

Së fundmi ata mesa duket kanë menduar të largohen disi nga jeta familjare dhe kanë zgjedhur të kalojnë disa momente me miqtë e tyre.

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarëCristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë

Ata janë fotografuar në shoqërinë e miqve duke konsumuar një darkë speciale. Por ajo që vihet re në fotografitë e shkrepura është fakti se Cristiano po konsumon alkool.

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarëCristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë

Ky veprim nga ana e Cristianos nuk u ka pëlqyer tifozëve të Juventusit. Pasi sonte Juventus përballet me Lion, ndeshje që përcakton fatin e tyre në Champions. Tifozët kërkojnë vetëm pak përgjegjshmëri nga ana e portugezit./R.P/dritare.neCristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarëtCristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë

Cristiano Ronaldo në restorant me miqtë e tij/ Por çfarë