Solli superklipin, por shikoni çfarë i ka ndodhur Luana Vjollcës gjatë xhirimeve

Luana Vjollca para dy ditës solli hitin e verës “Moj bjondinë me sytë e zi”. Një klip i realizuar si në përrallë, ku Luana kishte veshur një fustan të bardhë dhe në flokë kishte lidhur një shall të kuq.

Por puna e mirë ka dhe sakrificat e veta, që të dalë e realizuar. Kështu ka ndodhur dhe me Luanën.

Kur ajo do të xhironte në mal, duhej të hiqte këpucët me takë. Por ja që këpucët nuk donin të dilnin nga këmba.

LEXO DHE :  Ja si ta qetësoni dhimbjen e shpinës për vetëm 10 minuta në ditë!

Këtë moment Luana e ka ndarë me ndjekësit e saj, dhe sipër videos ajo shkruan: “Kur kujton se duhet të heqësh takat, se xhirimi ishte në mal”./E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

Ja dhe Hirushja 😛 #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) onPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.