Skënder Gjinushi i përgjigjet Metës: Vazhdon të nxjerrë dekrete nul

Skënder Gjinushi i është përgjigjur presidentit Ilir Meta,  i cili refuzoi emërimin e tij në krye të Akademisë së Shkencës.

Në një prononcim për gazeta Shqiptarja.acom, Gjinushi tha se, Meta vazhdon të nxjerrë dekrete nul.

LEXO DHE :  Nuk do të quhet "Arena Kombëtare", FSHF nxjerr në shitje emrin e stadiumit të ri

 “Meta vazhdon të nxjerrë dekrete nul. Meta nëpërmjet dekreteve nul vazhdon të anulojë zgjedhje.”,- tha Gjinushi./K.C/drtiare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.