Si rrallë herë, Sonila Meço poston foto nga pishina!

Gazetarja Sonila Meço, i është larguar pak jetës së mediave dhe politikës, për të shijura një fundjavë të këndshme me familjen e saj.

Përmes një postimi në Instagram, aja ka nxjerrë një foto nga pishinat, me rroba banje, teksa qëndron përballë vajzës së saj. Ajo shfaqet shumë në formë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ndalohen varrezat private në Shqipëri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.