Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Të gjithë njerëzit që janë të angazhuar gjatë javës, fundjavën e presin me shumë gëzim, për ta shfrytëzuar në maksimum. Janë ditët kur të gjithë pas një jave të lodhshme dhe stresi në punë, duan pak qetësi. Edhe vipat.

Për fundjavë disa prej tyre kanë shkuar jashtë shtetit, të tjerë e kanë kaluar pranë familjes.

Ndërsa personazhe të tjera fundjava i ka gjetur në punë.

Dritare.net do t’ju tregojë si e kaluan fundjavën vipat, përmes fotove që ata hedhin në Instagram./K.C/dritare.net