Si do të jetë moti sot, e martë 24 shtator 2019!

Moti për ditën e sotme mbetet në kushte të paqëndrueshme atmosferike, duke bërë që vranësirat dhe shirat të jenë të pranishme  në të gjithë territorin. Më të theksuara vranësirat do të jenë në zonat veriore dhe ato qendrore.

Herë pas here do të ketë intervale kthjellimesh. Orët e vona të mbrëmjes sjellin përmirësim gradual të kushteve të motit duke kthyer kthjellimet në pjesën më të madhe të territorit

LEXO DHE :  Për herë të parë të tre në udhëtim/ Alfio dhe Fatma postojnë fotot nga pushimet!

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9 gradë celsius deri në 30 gradë celsius/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.