Si do të jetë moti sot, e enjte 28 nëntor 2019!

Vendi ynë do të vijojë me vranësira dhe shira përgjatë orëve të para të ditës. Më të dukshme do të jenë në zonat veriore. Duke filluar nga mesadita dhe në vijim shirat do të shtrihen në të gjithë territorin e vendit. Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur nga 3 gradë celsius deri në 20 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi javor 16-22 dhjetor 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.