Si do të jetë moti sot, 8 shtator 2019!

Vendi ynë gjatë paradites do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira, ku zonat malore do të mbizotërohen nga vranësira të shpeshta. Mesdita dhe në vijim do të sjellin zhvillim të vranësirave, duke sjellë rrebeshe shiu, kryesisht në zonat malore veriore dhe përgjatë kufirit lindor. Edhe mbrëmja do të jetë me të njëjtat kushte atmosferike.

LEXO DHE :  Interes i jashtëzakonshëm/ Ja sa lekë ka fituar FSHF nga biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes, por pësojnë rritje në mesditë duke luhatur nga 11 gradë celsius deri në 32 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.