Shqiptari kërcënon pronarin me sëpatë, i kërkon 200 mijë euro

Në gjyqin për zhvatje i cili u mbajt të enjten në Wiener Neustadt, 38 vjeçari ishte i tronditur për këtë rast dhe pranoi fajësinë. “Unë kam qenë klient i rregullt aty…”

Një shqiptar (38 vjeçar) kishte shkuar në diskotekën e tij të preferuar “Huhnerstall” në Wiener Neustadt të Austrisë, dhe pasi kishte rrëmbyer aty një thikë dhe një sëpatë, ka kërkuar nga pronari i diskotekës 200 mijë euro, shkruan heute.at.

LEXO DHE :  Këto janë fotot që mund të shkrepen vetëm një herë në jetë!

Në gjyqin për zhvatje i cili u mbajt të enjten në Wiener Neustadt, 38 vjeçari ishte i tronditur për këtë rast dhe pranoi fajësinë.

“Unë kam qenë klient i rregullt aty. E njihja shefin shumë mirë por kisha probleme me Dj, dhe me njërin nga sigurimi i diskotekës”, kishte thënë ai.

Pse e kishte humbur kontrollin, këtë nuk mund ta shpjegonte as vet ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.