Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Si gjithmonë, Genc Prelvukaj me urim perfekt për Eni Koçin, në ditëlindjen e saj!

Si gjithmonë, Genc Prelvukaj me urim perfekt për Eni Koçin,

Këngëtarja e njohur Eni Koçi feston sot ditëlindjen. Urimin më të bukur sot, e ka marrë nga i fejuari i saj Genc Prelvukaj, i cili, si gjithmonë, zgjedh fjalët më të bukura për partneren e tij.

Si gjithmonë, Genc Prelvukaj me urim perfekt për Eni Koçin,

“Urime ditëlindjen dashuria ime. Uroj të kesh jetë të gjatë dhe të lumtur. Në çdo ditë që hapet para nesh, do të mundohem ta mbaj buzëqeshjen në fytyrën tënde. Unë që ta njoh mirësinë nuk gjej fjalë për të përshkruar, sepse çdo fjalë më duket e varfër.

Je njeri i mirë, që edhe mua më bën njeri më të mirë. Të uroj të shkëlqesh në jetë, sikurse yjet lartë. Më shumë ndjenjë e dashuri unë do të jem pranë teje, në ditë me diell e stuhi. Gotën lart. Gëzuar”, shkruan ai./E.B-dritare.net

Si gjithmonë, Genc Prelvukaj me urim perfekt për Eni Koçin,