Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Heidi indiferente ndaj vëllait të saj, Romeo i flet i shqetësuar

Heidi indiferente ndaj vëllait të saj, Romeo i flet i shqetësuar

Vëllai i Madhi i ka dhënë Heidit një mision sekret, ku duhet të bëjë të gjithë banorët të besojnë se Lidi Deila është vëllai i madh i Heidit. Në disa momente Romeo e ka pyetur në lidhje me vëllanë e saj, por Heidi është treguar shumë moskokëçarëse. Në një moment Heidi shprehet se nuk i intereson i vëllai, madje nuk i ka interesuar as kur e ka telefonuar për t’i thënë se i kanë lindur fëmijët.

Romeo: Se mos ma ngacmojë atë Lidin ata.

Heidi: Kujt i intereson? Nuk më intereson vërtet, por ti nuk më beson mua.

Romeo: Unë mendoj se të intereson.

Heidi: Jo, se e thua ti? Ai më ka marrë në telefon kur i kanë lindur fëmijët dhe ok.

Romeo: Edhe?

Heidi: Nuk më ka interesuar. Nuk më intereson fare, hiç.

Romeo: Ok nuk është ndonjë gjë e bukur të mos të të interesojë./K.C/dritare.net