Shkarkimet në Kadastrën e Vlorës, dorëhiqet nëndrejtori

Pas shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, ku është liruar nga detyra drejtori dhe nëndrejtori, ka dhënë dorëheqjen dhe nëndrejtori tjetër, Ardian Musta.

Mësohet se Musta ka thënë se, dorëheqja e tij nuk ka lidhje me shkarkimet e fundit dhe tensionet, por se ka qenë një vendim për arsye personale./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Rindërtimi do të nisë në familjet me më pak të ardhura, që jetojnë në çadra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.