Shikoni makinën e re luksoze të Noizy

Rreperi më i njohur në Shqipëri, Noizy, duket fare qartë që është i apasionuar pas makinave të reja dhe luksoze.  Nëpërmjet një postimi në instastory, rreperi ka ndarë me ndjekësit makinën luksoze që ka blerë së fundi. Ajo është një Benz i tipit “Maybach”. Noizy bën një jetë luksoze dhe kjo nga të ardhurat e shumta që ai fiton jo vetëm nga këngët e tij por edhe bizneset e shumta që ka./K.Ç/Dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Xhunga: Besoj se përballë Ramës, nuk do të jetë Basha, por Elvis Naçi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.