Shikoni fotot më të fuqishme të të gjitha kohërave!

Një foto është e mjaftueshme për të përshkruar shumë, pa përdorur fjalë. Imazhet e fuqishme, emocionale dhe të paharrueshme tregojnë  momentet më të mira, ose më të këqija të ekzistencës njerëzore.

Dritare.net ju sjell disa foto që përshkruajnë të tashmen tonë,  humbjen dhe triumfin tonë, këmbënguljen dhe dështimet tona, dhembshurinë dhe urrejtjen, inteligjencën dhe marrëzinë.

LEXO DHE :  Fëmijët më të pambrojturit/ Ja shkeljet më të mëdha të mediave online!

Në galerinë e mëposhtme, do të gjeni fotot më të fuqishme të të gjitha kohërave, që ilustrojnë gjendjen e njerëzve në mbarë botën./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.