Shijojeni edhe këtë fundjavë, moti do të jetë me diell

Kjo fundjavë edhe pse jo me temperatura ekstreme, do të mbizotërohet nga kthjellimet, dhe dielli, pothuajse në të gjithë territorin e vendit.

Meteorologët paralajmërojnë se pas fundjavës, e hëna pritet që të nisë me shi./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Zbulohet grupi terrorist në Shqipëri/ Do të sulmonin ditën e Sulltan Nevruzit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.