Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shijojeni edhe këtë fundjavë, moti do të jetë me diell

Shijojeni edhe këtë fundjavë, moti do të jetë me diell

Kjo fundjavë edhe pse jo me temperatura ekstreme, do të mbizotërohet nga kthjellimet, dhe dielli, pothuajse në të gjithë territorin e vendit.

Meteorologët paralajmërojnë se pas fundjavës, e hëna pritet që të nisë me shi./ I.M-Dritare.net