Shi dhe temperatura të ulëta/ Moti për sot!

Vendi sot do të mbizotërohet nga vranësirat dhe reshjet. Në zonat veriore do të jenë në formën e dëborës, ndërsa në zonat qendrore dhe në jug do të ketë reshje shiu. Temperaturat do të luhaten në vlerat nga -3 deri në 14 gradë celsius. Era do të krijojë dallgëzim 3 ballë në det. Herë pas here do të ketë shtrëngata afatshkurtra./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  I përktheu emrin gabim, Facebook i kërkon falje Presidentit kinez

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.