Sheh veten 18 vite më parë, Rudina: E tmerrshme

I ftuar në emisionin “Rudina” këtë pasdite ka qenë  Ardian Trebicka i cili do të mbajë  së shpejti një koncert recital në Tiranë.

Rudina Maxhistari i ka transmetuar një video nga arkivat të viteve 2000 kur Trebiscka mbante koncertin e tij, dhe moderatore ka qenë Rudina.

“Donim të sillnim një fragment nga interpretimi yt dhe thashë po unë pse mos ta kujtoj pak veten time si kam qenë atë kohë. Kur e pashë veten thashë duhet kurajo, do bëj si do bëj dhe do ta transmetoj”, u shpreh Rudina.

LEXO DHE :  Greqia do të ndërtojë 200 shtëpi në Shqipëri

“E tmerrshme. Megjithatë fustani më pëlqente shumë dhe tani që e shikoja thashë sa fustan i bukur. Ka qenë një kujtim i bukur për mua”,-shtoi ajo pas videos./ I.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.