Serie A/ Roma dhe Inter ndajnë pikët

Ka përfunduar sfida mes Romës dhe Interit e vlefshme për javën e 33 të Serie A, në Itali.

Ka qenë minuta e 15’ kur Roma ka kaluar në avantazh me golin e El Sharaui.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-1 në favor të Romës.

LEXO DHE :  Ilir Meta mund të kthehet në një shpresë për të rinjtë

Në pjesën e dytë Interi me Perisiç barazon rezultatin në minutën e 61’.

Me pikën e sotme, Interi u ngjit në kuotën e 61 pikëve, ndërkohë që Roma është pozicionuar në vendin e 5-të me 55 pikë, 1 më pak se Milani i vendit të 4-t./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.