Selena Gomez nuk flet më me shoqen e ngushtë që i dhuroi veshkën, ja pse!

Selena Gomez dhe shoqja e saj e ngushtë, e cila i dhuroi veshkën 2 vjet më parë këngëtares, Francia Raisa nuk kanë folur me njëra-tjetrën prej 9 muajsh.

Një burim tha se, aktorja ishte e zemëruar me zgjedhjet jo të pashëndetshme të Selenës pas transplantimit, informon dritare.net.  Një tjetër burim pranë këngëtares tha se, Selena ndihej e lodhur pasi është në borxh me shoqen që i dhuroi veshkën dhe i shpëtoi jetën.

“E vërteta është se, Selena ishte e lodhur duke u ndjerë borxhlie, sepse Francia i dhuroi asaj një veshkë. Kjo ishte zgjedhja e Francias, Selena nuk e vodhi veshkën prej saj.”,- tha burimi.

LEXO DHE :  ARRSH apel shofereve: Moti i keq, ulni shpejtësinë!

Menjëherë pas transplantimit Selena filloi të pijë alkool, dhe kjo e ka mërzitur shumë Francian.  “Nuk është se e ka pirë herë pas herë apo çdo dite dhe ajo nuk përdor drogë. Ajo po e shijon jetën ashtu siç dëshiron ajo.”,- tha më tej burimi.

Siç duket tani, Selenës nuk i intereson se çfarë mendon ish-shoqja e saj./K.C/dritare.net

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.