Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Së shpejti një tjetër dasmë në familjen mbretërore

Së shpejti një tjetër dasmë në familjen mbretërore

Së shpejti do të ketë një tjetër dasmë në familjen mbretërore, sepse Gabriella Winsdor dhe Thomas Kingston janë fejuar.

gabriella-windsor-engagement-photo

Lajmin e ka shpallur Pallati Bukckinghum, dhe dasma është planifikuar në vitin 2019.

gabriella-windsor-thomas-engagement

Gabriella 37 vjeç është vajza e Princit dhe Princeshës Michel të Kentit./E.B-dritare.net

Image result for prince and princess michael of kent and gabriella