Së shpejti një tjetër dasmë në familjen mbretërore

Së shpejti do të ketë një tjetër dasmë në familjen mbretërore, sepse Gabriella Winsdor dhe Thomas Kingston janë fejuar.

gabriella-windsor-engagement-photo

Lajmin e ka shpallur Pallati Bukckinghum, dhe dasma është planifikuar në vitin 2019.

LEXO DHE :  Nesër, reshje shiu në të gjithë territorin, në zonat malore dëborë

gabriella-windsor-thomas-engagement

Gabriella 37 vjeç është vajza e Princit dhe Princeshës Michel të Kentit./E.B-dritare.net

 

Image result for prince and princess michael of kent and gabriella

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.