Sara Hoxha sapo na zbuloi talentin e djalit të saj 3-vjeçar!

Sara Hoxha, para rreth tre javësh është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një tjetër djalë të cilën e ka pagëzuar me emrin e veçantë Roman. Tashmë ajo i është dedikuar dy fëmijëve të saj, dhe ditët po i kalon duke u kujdesur për to.

LEXO DHE :  Fabrika e çantave përfshihet nga flakët, 43 të vdekur në Indi

Sot ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram një video kaq të ëmbël. Djali i saj i parë London, 3-vjeç mesa duket paska talent në muzikë.

Ai këndon këngën e Sam Smith, “La la la”, njëkohësisht i bie pianos së tij të vogël./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.