Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rudina Dembacaj publikon tjetër foto me Mark Frrokun

Rudina Dembacaj publikon tjetër foto me Mark Frrokun

Moderatorja Rudina Dembacaj, tashmë e zyrtarizuar lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frrroku. Ajo e publiko në fillim të janarit disa foto me Frrokun ku thoshte se ai është partneri i saj në jetë dhe në biznes.  

Mbrëmjen e djeshme ka postuar sërish një foto krah tij, duke mos i bërë asnjë përshkrim. Padyshim, çifti ka qenë një nga më të përfolurit saqë disa e kanë cilësuar si çifti i vitit./E.B-dritare.net