Rrëzohet me zetor, humb jetën 42-vjeçari

Foto ilustruese

Një 42-vjeçar ka humbur jetën në fshatin Senes të Divjakës, pasi ka rënë në kanal me zetor.

Viktima është identifikuar me inicialet B.M., banues në Këmishtaj. Sipas burimeve nga policia, viktima kishte qenë duke punuar me mjetin bujqësor, kur është. Polica dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje./E.B/dritare.net

LEXO DHE :   E ëma i feston ditëlindjen, ja si e uron Fifi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.