Robert Berisha këngë për dashnoret: Janë në modë, të gjithë shqiptarët e kanë ndonjë!

Këngëari Robert Berisha, kohët e fundit ka qenë ii pranshëm në median, rozë për shkak të divorcit me Nora Istrefin.

Po kjo temë tashmë është ezauruar, dhe çifti ka vijuar jetën seili në punën e tij, por duke ruajtur një marrëdhënien si shokë. Sonte Berisha ishte i ftuar në emisionin  e Bieta Sulos, Ftesë së Pesë. Teksa u pyet për projektet  reja, ai njoftoi edhe për këngën e tij më të re. Kemi dëgjuar t’i këndohet bashkëshortes, të dashurës, por jo asaj që në gjuhë të rëndomë quhet ‘dashnore’. Epo Roberti e bëri edhe një këngë për të. Jo vetëm kaq, por tha se dashnoret sot janë në modë dhe të gjithë shqiptarët e kanë ndonjë./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

 

Robert Berisha: Dashnoret janë në modë, të gjithë shqiptarët e kanë ndonjë! #Ftesënë✋

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

LEXO DHE :  Përkujtohet në Berat, 75-vjetori i çlirimit të Aushvicit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.