Replikë me fansat për linjat, Lori Hoxha: Kam edhe lekë, edhe photoshop

 

Blogerja e njohur Lori Hoxha, nuk ka se si mos të jetë një nga figurat më të pëlqyera në instagram.

Ajo nuk ja kursen vetes aspak qejfin e pushimet në çdo cep të botës. Herë pas here poston foto nga momentet e saj të relaksit, dhe çdo kush e ka zili për jetën që bën.

Këtë fundjavë, Lori ka vendosur ta kalojë në Itali. Me një foto duke pirë kafe buzë detit, me rrobabanjo të cilat ja tregojnë belin shumë të hollë, ajo ka shkaktuar mjaft reagime te fansat.

LEXO DHE :  Diplomati i lartë europian: BE duhet të ketë më shumë oreks për pushtet

Ata shprehen se ajo ka përdorur shumë photoshop te kjo foto, sa trupi i ngjan mjaft i çrregullt.

” Vetem po pate lek e ben belin si ty,ose po pate account ne Photoshop”, shkruan njëri nga fansat.

“Imagjino t’i kesh të dyja”, i përgjigjet Lori, duke nënkuptuar normalisht se ajo i ka./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.