Rama: Vijon revolucioni imagjinar i bashkive blu!

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar sërish në lidhje me tensionet e shkaktuara në KZAZ-të e ndryshme të vendit. Rama shkruan në Twitter se ky është një revolucion imagjinar, që ishte i parashikueshëm. Gjithashtu, kreu i qeverisë iu drejtohet punonjësit e bashkive blu, ku i pyet: ” A ia vlen të kryeni krime zgjedhore e të përballeni me ligjin për ata që e katandisën PD dhe LSI në këtë derexhe?

LEXO DHE :  Rama një letër për shqiptarët, para nisjes në Nju Jork: Jam i keqardhur!

“Fatkeqësisht asgjë e paparashikuar!Vijon revolucioni imagjinar me punonjësit e bashkive blu.I pyes: A ia vlen të kryeni krime zgjedhore e të përballeni me ligjin për ata që e katandisën pdLSI në këtë derexhe dhe duan ta bëjnë hallin e tyre me drejtësinë hall të Shqipërisë? Zero!”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.