Rama publikon pamjet. Ja si duket e rruga e re në Kolonjë!

Kryeministri Edi Rama në këtë mëngjes ka publikuar pamjet nga rruga Bishti i Zhurit në rrethrrotullimin e Kolonjës, pas rindërtimit të saj.

“Me pamjet nga kantieri i punës për rindërtimin e rrugës Bishti i Zhurit-Rrethrrotullimi Kolonjës (29.8 km), ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Për kë duhet të marrim armët?!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.