Rama nxjerr videon: Pamje nga restaurimi i Kishës së Shën Kollit, në Sarandë!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama, ka postuar në profilin e tij Facebook, një video nga Kisha e Shën Kollit në Sarandë. Rama shkruan se puna e restaurimit vijon ende.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje të punës restauruese për shpëtimin dhe nxjerrjen në dritë të Kishës së Shën Kollit në Sarandë, ju uroj një ditë të mbarë 😊”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje të punës restauruese për shpëtimin dhe nxjerrjen në dritë të Kishës së Shën Kollit në Sarandë, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 11. Juni 2019

LEXO DHE :  Rama takohet me Mitsotakis: Prezantim miqësor dhe bashkëbisedim i hapur!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.