Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama nxjerr videon: Pamje nga restaurimi i Kishës së Shën Kollit, në Sarandë!

Rama nxjerr videon: Pamje nga restaurimi i Kishës së Shën Kollit,

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama, ka postuar në profilin e tij Facebook, një video nga Kisha e Shën Kollit në Sarandë. Rama shkruan se puna e restaurimit vijon ende.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këto pamje të punës restauruese për shpëtimin dhe nxjerrjen në dritë të Kishës së Shën Kollit në Sarandë, ju uroj një ditë të mbarë ?”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2353298708087660/