Rama nis programin e takimeve si kryetar i OSBE, poston videon në Kiev mes dëborës!

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kiev, ku ka nisur programin e takimeve me autoritetet e larta të vendit në cilësinë e Kryetarit në Detyrë të OSBE. Rama ka postuar në Facebook një video ku shfaqet me ekipin e tij duke ecur në këmbë, mes borës që bie. Krah tij është dhe ministri i Jashtëm në Detyrë, Gent Cakaj.

“Kiev, Ukrainë: Ditë takimesh me autoritetet e larta të vendit në cilësinë e Kryetarit në Detyrë të OSBE – Në Ministrinë e Punëve të Jashtme, me ministrin Vadym Prystaiko”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

Kiev, Ukrainë: Ditë takimesh me autoritetet e larta të vendit në cilësinë e Kryetarit në Detyrë të OSBE – Në Ministrinë e Punëve të Jashtme, me ministrin Vadym Prystaiko

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 19. Januar 2020

LEXO DHE :  Akuzat për Konferencën e Donatorëve, Rama: Sapo Shqipëria forcohet, ata që e dërrmuan lëshojnë gjuhën jashtë kontrollit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.