Rama-gazetares: Shhhhhhh, po si s’të vjen turp moj

Kreu i qeverisë, Edi Rama i ftuar në “Opinion” Tv Klan është përplasur me gazetarët. Debatet më të ashpra i ka pasur me gazetaren, Klodiana Lala, e cila shpeshherë e ndërpret, dhe kërkon përgjigj nga kryeministri për pyetjet që i bën.

Pjesë nga debati:

Edi Rama: Keni marrë ndonjë gjë sot, apo jeni esëll

Edi Rama: Shhhhhhhhhhhh, shhhhhhh…

Edi Rama: Po si s’të vjen turp moj

Klodiana Lala: Po tregoj fakte, ai është një person i inkriminuar

Edi Rama: Nuk kam ardhur të të kundërshtoj ty, nuk kam ardhur të bëj debat me ty

LEXO DHE :  Në gjendje të keqe shëndetësore, Elton John humb zërin në mes të koncertit

Edi Rama: A do më lini të flas, apo të merrem unë dhe të bëj atë që di unë

Blendi Fevziu: Jo s’të lejoj të bësh kërcënime

Blendi Fevziu: Lere të flasë, e kupton që e ka strategji

Klodiana Lala: (i ndërhyn Ramës) Gënjeshtër

Edi Rama: Ti pusho ti, të të vijë turp, si guxon ti të më thuash mua gënjeshtër./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.