Tërmetet/ Rama do të mbledhë qeverinë, në mesnatë

Pas tërmeteve të fuqishme që lëkundën vendin tonë, kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Frankfurd, do të mbedhë qeverinë në mesantë, sapo të kthehet.

“Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të mbërrijë në Tiranë”, thonë burime pranë Kryeministrisë.

LEXO DHE :  Problem nuk janë fake news, por fake society

Këtë e ka konfirmuar dhe zv.kryeministri Erion Braçe./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.