Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tërmetet/ Rama do të mbledhë qeverinë, në mesnatë

Tërmetet/ Rama do të mbledhë qeverinë, në mesnatë

Pas tërmeteve të fuqishme që lëkundën vendin tonë, kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Frankfurd, do të mbedhë qeverinë në mesantë, sapo të kthehet.

“Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të mbërrijë në Tiranë”, thonë burime pranë Kryeministrisë.

Këtë e ka konfirmuar dhe zv.kryeministri Erion Braçe./E.B-dritare.net