PS mbledh Kongresin më 29 shkurt

Kreu i grupit parlamentar të i Partisë Socialiste, Taulant Balla, nga mbledhja e Asamblesë Socialiste në Cërrik, lajmëroi se me 29 shkurt 2020, do të mbahet Kongresi Zgjedhor i PS-së.

Partia Socialiste ka publikuar listën e delegatëve:

FIER
1 DANIELA KONDI
2 NATASHA MINO
3 ALBERT DOKO
4 FATJON ELEZAJ
5 KRESHNIK TERNOVA
6 MIRELA LEVANAJ
7 MAJLINDA NAKO
8 VASIL BREGU
9 MIRELA PITUSHI
10 ENKELEJDA PESHKEPIA
11 ERVIN BUSHI
12 RAMION KURTI
13 ERMELINDA CEPELE
14 ENTELA KOLA
15 REZAR HAZIZI
16 FERDINANT KORÇARI
17 TONIN XHELAJ
18 FATBARDHA MERKAJ
19 SILVANA MEMUSHAJ
20 ERTUGEN IBRAJ
21 IRENA GEGA
22 ALEKSANDER LALAJ
23 FRANCESKA TROKA
24 PETRIT KANANI
25 EUGENT GREMI
26 ERGITA GJONAJ
27 THEMIE DOKO
28 EDI TODO
29 EVA XHELO
30 ARSEN ASLLANAJ
31 ZAMIRA RESULAJ
32 AMARILDO NUHU
33 LINDITA GREMBI
34 PRANVERA CINA
LUSHNJE 35 Gentian NUSHI
36 ERJET DHIMA
37 TEUTA KORRESHI
38 LEDIO GJYLA
39 ANISA ZENELI
40 ELFRIDA BILBILI
41 KRENAR HAXHIU
42 REDONA GRECA
43 ERISELDA SEFA
44 FLAVIO MYFTARI
45 KUJTIM ZIKO
46 AFRIM DEDEJ
47 ERKIDA STAKA
48 MARIO NEZHA
49 ELDA CANI
50 JONIS KAPEDANI
51 OLIGERT LEKA
52 ALFONC KASHARI
53 SHQIPONJA ASANBELLIU
54 ARBER ABDURRAMANI
55 VELI METUSHI
56 MESORIAN ÇUKO
57 MAJLINDA SHANI

LEXO DHE :  Princi Harry dhe Meghan Markle fotografohen bashkë për herë të parë, në Kanada

DIVJAKE
58 DORIAN SPAHO
59 BRUNILDA NDINI
60 ANILA MONCE
61 BESIANA ALCANI
62 BLEDAR NDONI
63 ANA NAKO
64 ARJOL QOSE
65 GEZIM BALLABANI
66 BRUNILDA GOBERJA
67 JURGEN ARAPI

ROSKOVEC
68 DONIKA GOGA
69 RRAPI BABA
70 MATILDA NAZERAJ
71 ELMIRA BUZI
72 MARINELA ZOGA
73 KLODIAN LUSHKA

PATOS
74 ARMANDO GUSHI
75 HAREDIN MUÇO
76 NURKA HAZIZAJ
77 LINDITA QALLIAJ
78 ORTENSIA HOXHA
79 XHEMIL MUÇAJ
80 POLIKSENI TUPA

MALLAKASTER
81 ENKELEJDA HYSKAJ
82 ERTON ISUFAJ
83 XHULJANA YMERAJ
84 FLORJAN SILAJ
85 NEXHMI SULAJ
86 BESNIKE LIKAJ
87 ALKETA HASKAJ
88 LAME ZOTAJ.

/E.B-dritare.net/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.