PS ka datëlindjen, ja ku do të festojnë Rama dhe Veliaj!

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit. Ndërkohë, mësohet se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS-së dhe kryeministri Rama do të jetë sot i pranishëm në takimin që do të zhvillohet tek Amfiteatri, te Liqeni Artificial i Tiranës.

LEXO DHE :  Evropianët nostalgji për Jugosllavinë/ Deklarata e fortë e Tarifës: Serbia, e dashura e Europës

Kryetari Rama së bashku me kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj dhe eksponentët e lartë të PS, do të festojnë datën e krijimit të PS-së./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.