Na ndiqni edhe në

Arkiv

Princi Harry dhe Meghan Markle fotografohen bashkë për herë të parë, në Kanada

Princi Harry dhe Meghan Markle fotografohen bashkë për herë

Princi Harry dhe Meghan Markle janë parë bashkë për herë të parë që nga Mexit, teksa dolën nga një aeroplan në Kanada, në Ditën e Shën Valentinit.

Fotografitë tregojnë çiftin ndërsa të buzëqeshur mbanin çantat e tyre kur zbarkuan në Kanada. Ishte vetëm çifti, siç duket ata kanë udhëtuar pa djalin e tyre të vogël, Archie.

Çifti zgjodhi të bënte një fluturim komercial kësaj radhe, pasi më parë ishin kritikuar për predikimin për shpëtimin e planetit dhe më pas fluturonin nëpër botë me avion privat./K.C/dritare.net