Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Princi George regjistrohet në shkollë fillore

Princi George regjistrohet në shkollë fillore

Djali më i madh i Williamit dhe Kate, Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit, apo Princi i tretë në radhën për fronin e Mbretërisë së Bashkuar, është regjistruar tashmë në shkollën fillore “Thomas’s Battersea”.

Aty, atij do t’i duhet të mësojë deri edhe algoritmat, ndërkohë që në kohën e lirë mund të zgjedhë njërën mes italishtes, qeramikës dhe filozofisë. Për më shumë ndiqni fotogalerinë./top channel