Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Princ Harry dhe Meghan Markle përfundojnë sot turin në Australi, ja fotot më të bukura!

Princ Harry dhe Meghan Markle përfundojnë sot turin në Australi,

Princ Harry dhe Meghan Markle po përfundojë turneun e tyre në Australi. Ata u nisën për atje në datën 14 tetor.

Gjatë gjithë vizitave të zhvilluara, Meghan na tregoi më të mirat e stilit të saj, ndërsa Princ Harry tregoi sesa i kujdesshëm ishte ndaj bashkëshortes së tij shtatzënë.

Nga vizita e tyre ata takuan njerëz të thjeshtë, thyen disa rregulla mbretërore dhe vizituan shumë vende me parqe zoologjike, me tregje të mëdha, me dete dhe plazhe.

Turneu i Harryt dhe Meghanit, nisi ëmbël, me lajmin  emirë se Meghan është shtatzënë. Çifti hynë në Australi dorë për dore dhe po njësoj po dalin.

Përgjatë gjithë vizitave të tyre, dritare.net ju sjell disa nga momentet më të bukura. Shikojini në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net