Postimi i vitit 2012 që po çmend botën: Kobe Bryant do të vdesë në një aksident me helikopter

Një postim në Twitter, i vitit 2012 po çmend botën. Bëhet fjalë për një njoftim në lidhje me basketbollistin Kobe Bryant.
“Kobë do të vdesë në një aksident me helikopter”, është shkruar në datën 13 nëntor të vitit 2012, nga dikush me pseudonimin Noso. Ky postim është bërë viral orën e fundit, pas lajmit ku basketbollisti vdiq si pasojë e përplasjes së helikopterit të tij privat.

LEXO DHE :  Ja sa para dhuroi Serbia për Shqipërinë!

115 mijë herë është shpërndarë vetëm në pak minuta ky postim që i ka lënë të gjithë gojëhapur për të cilin, askush nuk mund të japë një përgjigje./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.