Politikanët e Kosovës rrihen përsëri në studio

Dardan Mmolliqaj, nga Partia Social-Demokrate dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht, pas një debati të ashpër në studion e televizionit “T7″.

Lajmin e ka konfirmuar vetë televizioni, duke shkruar se: ” Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

LEXO DHE :  Integrimi i shtypit të Kosovës, në kënetën politike të Shqipërisë

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.”./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.