Policia arreston një prej gjyqtarëve të çështjes ‘Dajti’

Pas kontrollit në banesë shoqërohet në polici një nga gjyqtarët që vendosi reduktimin e dënimit për vrasësin e 4 policëve në Durrës në 2009-ën, Dritan Dajtin.

Mësohet se, Skënder Damiani është shoqëruar në polici, pasi iu gjetën në banesë municione luftarake./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kryeministri Rama poston foton e Arenës Kombëtare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.