Po riparonte internetin, bie nga shtylla 30-vjeçari në Tiranë

Një djalë 30 vjeç ka rënë nga shtylla pasditen e sotme, në rrugën Demokracia në Tiranë. Shtetasi V. N  në tentativë për të riparuar rrjetin e internetit në një shtyllë tensioni, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime dhe djegie.  30-vjeçari u transportua në spital për ndihmë mjekësore të specializuar./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Bashkëshortja e Arjan Çanit del për herë të parë në televizion

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.