Plas sherri mes Portokalli dhe Klanifornia

Prezantuesi i programit të humorit Salsano Rrapi ka deklaruar se aktorja e humorit Delinda Disha, ka ikur fshehur nga programi.

Por, vetëm pas disa orësh ka reaguar aktorja e humorit që do ta shohim në “Klarifornia” në “Tv Klan”, duke mohuar deklaratën e Rrapit, e duke thënë se në “Top Channel” i kishte mbaruar kontrata.

“‘I dashur Salsano’ për jetën tënde e paske problem të proncohesh, ndërsa për timen ose artistëve të tjerë e paske shumë të lehtë të thuash iku fshehurazi. Unë iki dhe vij sa herë ta shoh të arsyeshme. Më kishte mbaruar kontrata dhe nuk doja ta rinovoja më. Por është barrë e rëndë të bësh zëdhënësin e ‘Top-it’. Për sqarim’, shkruan Disha në instastory./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Lleshaj thirrje qytetarëve: Nxitoni të aplikoni për kartë identiteti dhe pasaportë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.