Plane për të dielën/ Shikoni më parë parashikimin e motit!

 

Vendi gjatë paradites do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Ndërsa pasdite pritet që vranësirat të jenë më të dendura, kryesisht në zonat malore. Gjatë darkës parashikohet të ketë edhe reshje shiu. Sipas MetoAlb, temperaturat do të rriten në mesditë duke u luhatur në vlerat nga 15 deri në 37 gradë celsius. Era do të fryjë mesatare duke shënuar dallgëzim 3 ballë në det./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Aleatët kërkesa Bashës: Afro të larguarit nga PD, krijo senatin e opozitës!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.